خرید لایک اینستاگرام ایرانی 

توجه! در هنگام خرید لایک اینستاگرام اگر پستی بگذارید و پس از چند دقیقه آن پست را حذف کنید چه لایک آن بصورت کامل رفته باشد چه ناقص و یا حتی چند عدد از آن انجام شده باشد سفارش مربوط به آن پست انجام شده تلقی میگردد و قابل انجام مجدد نخواهد بود.

خرید فالوور

اگر قصد خرید فالوور اینستاگرام دارید لطفا به صفحه اصلی سایت و یا بخش خرید فالوور در منو بالا کلیک کنید

جدول قیمت گذاری با شناسه جدول از "c3mini_5a0_5a0c1d97144b1" تعریف نشده است.

خرید لایک اینستاگرام

خرید لایک اینستاگرام ایرانی واقعی

فرق خرید لایک اینستاگرام ایرانی با خرید لایک اینستاگرام غیر ایرانی در چیست؟ با توجه به هوشمندتر شدن المانهای تشخیص موقعیت مکانی و ملیت کاربران توسط شبکه های اجتماعی در واقع پیشنهاد های هدفمند و با توجه به موارد ذکر شده به کاربران خود میدهند.

خرید فالوور

حال اگر بدنبال بیشتر دیده شدن هستید وقتی پست شما در مدت زمان خیلی کوتاه لایک هایی اکانتهای به اصلاح فیک را بگیرد هیچ امتیاز مثبتی برای شما و صفحه شما ندارد فقط عدد آن را بالا میبرد که آن هم اگر کسی پیگر افراد لایک کننده باشد با دیدن نام و عکسهای اکانت ها متوجه جعلی بودن آنها میشود که تصویر شما را در ذهنیت مخاطبتان مخشوش نیز میکند.
این درحالی است که خرید لایک اینستاگرام توسط کاربران فعال و واقعی ایرانی  باعث امتیاز دهی مثبت سیستم هوشمند اینستاگرام میشود.
خرید کامنت اینستاگرام
زمانی که شما در یک محدوده زمانی طبیعی خرید لایک اینستاگرام با تعداد بالا  میکنید اگر از هشتگهای مناسب نیز استفاده کرده باشید امکان پیشنهاد دادن پست شما در اکسپلورر اینستاگرام به دیگر کاربران بالا میرود که در این صورت بازدهی بسیار بالایی خواهید داشت.تیکا لایک
فهرست